Eseona

Nevíte o něčem speciálním na oslavu?

Budu pořádat pro přátele opening party mého nového ateliéru, ale nenapadá mě nic speciálního, co bych mohla zařadit do programu. (Zažili jsme společně hodně našich oslav a téměř vždy byly na rozjezd nějaké speciální záležitosti – vystoupení, soutěž, praštěná hra nebo lístečky, na nichž bylo napsáno co musíte udělat. A nyní by to chtělo něco co vše předčí :D )

Odpovědi
Terryle

Co takhle připravit nějakou stopovací nebo pátrací hru? :) Rozdělit pozvaný do týmů, každému dát sraz na jiném místě a dát třeba každému členovi týmu jiné pokyny (části úkolu, který je postupně dovede do ateliéru). Pokud budete zvát lidi, kteří se moc neznají, rozdělila bych je do týmů, aby se před zahájením párty trošku poznali, potom už se snad budou líp bavit a vyhnete se těm nepříjemným situacím, že je ve společnosti někdo, kdo ostatní moc nezná a připadá si divně.
Já osobně bych tedy na takovou akci asi docela vzpomínala :o) Jen by ta „stopovačka“ asi nesměla být moc dlouhá, aby se účastníci nepoztráceli po hospodách při cestě :oD

Eseona

Terryl: Děkuju za nápad, je to opravdu hodně speciální. Problém, ale je, že všichni pozvaní ví, kde atelier je (vědí, kde bydlím a atelier je v našem domě:)
Ovšem dalo by se to udělat jako hledání pokladu :D

Terryle

No jasně, můžete každému týmu dát nějakej speciální úkol – najít část pokladu, bez které je na akci nepustíte :)))
Určitě se nějakej nápad najde. Jsem ráda, že to trošku zaujalo nebo aspoň možná inspirovalo :o)