klaruška

NEVÍTE O NEČEM?

Zdravím všechny.. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli nevíte o nějakém bojovém umění,sportu(něčem kde se naučím bránit se), kde nemusím mít žádné závody, představení postupové zkoušky atd..nerada vystupuju před veřejností. Postava: 165 cm, 55 kg(taková ani hubená ani tlustá) prosím nevíte o něčem?

Odpovědi
člověk

co já vím,tak mnohá oresní či krajská správa policie pořádá kurzy sebeobrany.

GangstaHelper

V Ostravě Krav Maga. Není to špatné a vystupovat tam nemusíš. Připadá mi to takové hodně uvolněné ale dost se tam naučíš.