annas

Nevíte, o co šlo ve zprávě, jíž se někdo v r. 1977 naboural do přímého přenosu vysílání na stanici TV ITN?

Spekuluje se o mimozemšťanech …??? Poplašná zpráva???
Něco jsem zaslechla v rozhlase.

Nejlepší odpověď
vagra

Listopadu roku 1977 ve Velké Británii,
došlo k ilegálnímu nabourání přímého přenosu během večerních, televizních novin na stanici ITV, v němž tajemný hlas, prohlašujíc se za zástupce galaktického velitelství a varuje lidskou rasu před blížící se katastrofou.
Vysílání bylo přerušeno na více jak pět minut.
Média následující dny označila incident za žert.
Ve skutečnosti však do dnes nebylo vydáno žádné vysvětlení, kdo za tím vším stojí
Víte co je zvláštní?
Že se, k tak technicky husarskému kousku, za celou dobu do dnes nikdo nepřihlásil jako autor. Šlo o úplně první pirátské „nabourání se" do živého televizního přenosu vůbec.Tento nelegální incident byl vyšetřován Britskou IBA, kteří nebyli schopni vystopovat, odkud signál pocházel, či kdo ho vyslal. Bylo pouze zjištěno, že k zablokování vysílače došlo v Hanningtonu.

Zdroj: zkráceno z-http://www.ko­bylka_v_pyzamu­.bloguje.cz/843450-intergalakticke-nabourani-primeho-prenosu-britske-televize-1977.php