belgik

Nevite nekdo zda-li je opravdu mozne ziskat profesni prukaz zdarma?

Nejlepší odpověď
beer

Ke skupině C někde ano:
http://www.go­ogle.cz/search?q=pro­fesni+prukaz&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=WVzPTq6HLM­Xf4QTjpsh3#pq=pro­fesni+prukaz&hl=cs&cp­=22&gs_id=m&xhr=t&q=pro­fesni+prukaz+zdar­ma&pf=p&sclien­t=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&pbx=1­&oq=profesni+pru­kaz+zdarma&aq=f&a­qi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=b2054c7­3b38ba94f&biw=1016&bih=6­51
Doplňuji:
V odkazu je více firem, vybírej..))

Další odpovědi
lukas.zmizik

bohuzel vstupni skoleni ne – to je to nejdrazsi. jedine urad prace – ale na uradu prace neposlou na rekvalifikaci kazdeho noveho, kdo se registruje a umane si profesak…setri se

firmy sice profesak hradi, ale jen pravidelne skoleni – okolo tisicovky

tezko bych hledal dopravce, ktery mi vysoli 20 tisic za profesak a pritom nema jistotu, zda by mne po tydnu nevyhodil
Doplňuji:
pro upresneni – v tom odkazu je kontakt na autoskolu Alias Contra – ktera nechala tuto nyni uz neaktualni informaci viset na strankach – ono to totiz mimojine ze zacatku slo tak, ze jste se vzdali skupiny a udelali si ridicak za mensi castku znovu a k tomu dostali profesak zdarma…

Drap

I některé firmy to pro své zaměstnance hradí, záleží na dohodě

WeeBear

Kamarád jde příští rok z učeliště na dopravní školu, kde mu údajně profesku zaplatí (pod samozřejmou podmínkou, že pod nimi zvládne udělat i řidičáky k oboru), avšak, neplatí ji všem, jen vybraným studentům s dobrým průměrem ze známek, co jsem slyšela já, tak uvidíme, jak to funguje. 🙂

cukrar

belgiku, určitě nelze zdarma, jedině že to někdo zasponzoruje…