Drap

Nevíte někdo proč se odmlčel arygonc ?

Nejlepší odpověď
terry

Třeba se mu nelíbí zdejší atmoška.

Další odpovědi
hanulka11

on už se odmlčel jednou,asi cestuje …to on rád…
Doplňuji:
tak to já jsem tu nebyla

anonym

Nemyslím si, že to má tak jednoduché vysvětlení. Mlčí od doby „blokády“. Takže by snad někdo z těch, kterým se tehdy podařilo připojit do diskuze, mohl alespoň tušit.
Zaznamenala jsem tu jeho poslední poznámku, a od té doby se nepřihlásil.

briketka10

som si tiež nevšimol, sypem si popol na hlavu.
samozrejme sa pripájam ku gratulantom.

naposledy mi blahopřál ke zlatu a pak se odpojil, když sám vyhlásil bojkot
bylo to okolo 14.6.

Lily321

Najdi si to sám