Denča69

Nevíte někdo odkaz na internetu na tv nova? Ale aby to bylo online a zadarmo abych se pravé ted mohla dívat? Prosimodkaz

Děkuju 🙂

Nejlepší odpověď
annas

http://www.spus­tit.cz/tv-nova-online-zdarma/

Nova online vysílá převážně jen vlastní tvorbu, jako je seriál Ulice, Televizní noviny,
Sportovní noviny, Ordinace v růžové zahradě, Víkend, Střepiny, … Ale občas vysílá i ostatní pořady!

Další odpovědi
honza95454

Ale no tak… Raději si pusť ct24, ne takové sracky…

LeVovič

odkazy dávat nemůžu, nebo mi budou mazat odpovědi, ale mrkni na slunečnici a je tam free program TV Online a máš tam spoustu stanic a zdarma :) stačí ti jen připojení na net :)