procsy122

nevíte někdo o nějákých pořádných voděodolných línkách nebo tužce na oči

chtěla bych na dovolenou k moři nějakou co vydrží ale cenově dostupnou a běžně zakoupitelnou třeba v Rosmanu nebo DM ?
Doplňuji:
od Esence sem si totiž kupovala a voděodolne rozhodně nejsou i když to tvrdí

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Línci běžně ve vodě žijí, existuje tedy reálný předpoklad, že její vliv bez obtíží snášejí.
Oči si tužkou pokud možno nevypichuji, takže s její volbou ti, bohužel, neporadím.

Další odpovědi
hanulka11

zajdi do Rossmannu od Essence tam koupíš tekuté linky – jsou dobré a mají i kvalitní řasenky voděodolné a jsou cenově dostupné

terry

Asi bych věděla, ale nekoupí se běžně v DM nebo Rossmannu.

Damiana

Mám dobrou zkušenost se značkou L'Oréal. 🙂
http://oci.he­ureka.cz/lore­al-paris-konturovaci-tuzka-na-oci-contour-resist/