stonožka

nevíte někdo o nějaký práci na doma aby to nebyl podvod??

Doplňuji:
v plzni o peníze nejde a je jedno jestli to bude přes internet nebo nějaká kompletace.

Nejlepší odpověď
bolak

umej nádobí

Další odpovědi
Nastartuj

Pozor na nabidky typu klikani na emaily nebo revolucni prijem vzdy je to podvod lidi jsou hloupi a propaguji to aniz by doslaly prvni penize a delaji reklamu provozovately sam jsem to vyzkousel bouzel domaci praci nenajdete

terry

Kdybys aspoň napsala, kde bydlíš nebo co umíš, bylo by to snazší.
A kolik Kč měsíčně potřebuješ?

Orange

Je toho dost. Psaní, překlady, programování, tvorba WWW… Jestli čekáš něco jednoduchého, kde si vyděláš balík, tak máš smůlu.

honza19hk

není ještě sníh,můžeš hrabat listí…

stonožka

v Plzni a o penize nejde, je to jedno jestli to bude na internetu nebo kompletace něčeho to je uplně jedno