david22

Nevíte někdo o levné kopírce na Praze 4 ?

Potřebuju vytisknout 60 stran z flešky. Všude chtějí za použití flešky poplatek 20kč navíc :(

Nejlepší odpověď
anonym

Úplně stačí zajít do jakékoliv pobočky Městské knihovny, kde si na nějaké příplatky nehrají a zacáluješ jen holé počty výtisků A4.
Ještě jednodušší je si to vytisknout někde v práci, ať už svojí, či ochotného kámoše, někoho z rodiny apod. (Obdobu lze aplikovat i při skenování).
viz 6 poboček na „čtyřce“ ve zdroji:
Doplňuji:
Opencard pro MHD má i přidružené funkce, z nichž jedna je i průkazka do MK.
Je třeba se naučit selektovat komerční subjekty, jež jsou apriory založeny na zisku.

Zdroj: http://www.mlp­.cz/cz/kontak­ty/pobocky/?cas­tprahy=Praha+++4&od­deleni=&stav=

anonym

oprava: „apriori“