adamhonzatom

Nevíte někdo, kde se dají stahnout nějaké studijní meteriály ke zkoušce Cambridge PET?- Students book, WB, Grammar,testy

Odpovědi
Awer

Na Uloz.to stačí zadat „pet“ popřípadě ještě pár podobných vyhledávání a vypadne ti několik pdfek. Tuhle zkoušku jsem kdysi dělal taky a s klasickými Google metodami a zásoben tištěnými materiály ze školy (+ B1ovou Cambridge učebnicí) jsem si ten certifikát nakonec vysloužil. Upřímně řečeno – vedle nějaké specializované konverzační přpravy si nějaké „more advanced“ metody neumím moc představit…