Prdlínn

Nevíte někdo ,kde můžu stáhnout film Bez kalhot nebo Méďa|Ted (2012) ? :)

Hledám ,kde můžu abych mohla stáhnout tyhle filmy,bohužel jsem ještě nic nenašla..nemůžete mi pomoct,alespoň hozením linku do komentu kde bych mohla stáhnout film zdarma a bez registrace? (Kromě uložto.cz) Za pomoc děkuji předem :)

Nejlepší odpověď
iceT

Na filmy,co teď frčí v kinech by bylo lepší si nějakou dobu počkat,než budou k dispozici v koukatelné kvalitě.Na kinoripy se nehodí dívat,mizerný obraz,zvuk jako by mluvili ze sudu.....radím počkat,ale stejně neznám jiné stránky,kromě tebou zmíněné.Mám registraci na hellspy,ale pro stahování je nutné si poslat prémium sms,abys dostala kredit,jinak si nic nestáhneš,ale zase stahování netrvá moc dlouho.