Neguš

Nevíte někdo,kde bych sehnal(v rámci Již.Čech)adapter z českých zástrček na italské zásuvky?

Jde mi o zástčky 3 polové(s uzem­ňpvacím kolíkem)a pokud možno jen pro Itálii a pod.,tzn.ne pro „celý svět“.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Já jsem to vyřešil jenodušeji.Adaptéry na vše možné tady jsou zbytečně drahé. Vzal jsem sebou prodlužovačku, šroubovák.Vidlici v Itálii koupil. Jenže jak na to italsky neumím Byl jsem v krámně a řekl elektriše a ukázal jsem V z prstů. Mněl jsem strach italové jsou na taková gesta s prsty hákliví. Celé osazenstvo krámu se smálo ale dostal jsem co jsem chtěl. Připojil ke své šňůře a všichni češi na patře si ke mně chodili vařit večer kafe.V restauracích dělají jen preso. Do hrnečku obsahu vaječné skořápky je to dobré silné ale hned je pyč. Nedá se u toho sedět a chvíli povídat.Pak nás dali do jiného pokoje a tam už mněli Německé univezální zásuvky kam šla i česká koncovka.Pozor Italové mají 2 rozmněry vidlic. Menší byla v pokojích větší na chodbě.Možná že ve větším velkoobchodě by se dala sehnat vidlice i u nás.Šťasnou cestu, přeje elektrikář.

Další odpovědi
led

Univerzálne redukcie môžete kúpiť v predajniach Nay, Datart…
Nemá význam zháňať špecializované redukcie, cenovo nie je veľký rozdiel.