Pokročilý

Nevíte někdo,kde bych sehnal(v rámci Již.Čech)adapter z českých zástrček na italské zásuvky?

Jde mi o zástčky 3 polové(s uzemňpvacím kolíkem)a pokud možno jen pro Itálii a pod.,tzn.ne pro "celý svět".

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já jsem to vyřešil jenodušeji.Adaptéry na vše možné tady jsou zbytečně drahé. Vzal jsem sebou prodlužovačku, šroubovák.Vidlici v Itálii koupil. Jenže jak na to italsky neumím Byl jsem v krámně a řekl elektriše a ukázal jsem V z prstů. Mněl jsem strach italové jsou na taková gesta s prsty hákliví. Celé osazenstvo krámu se smálo ale dostal jsem co jsem chtěl. Připojil ke své šňůře a všichni češi na patře si ke mně chodili vařit večer kafe.V restauracích dělají jen preso. Do hrnečku obsahu vaječné skořápky je to dobré silné ale hned je pyč. Nedá se u toho sedět a chvíli povídat.Pak nás dali do jiného pokoje a tam už mněli Německé univezální zásuvky kam šla i česká koncovka.Pozor Italové mají 2 rozmněry vidlic. Menší byla v pokojích větší na chodbě.Možná že ve větším velkoobchodě by se dala sehnat vidlice i u nás.Šťasnou cestu, přeje elektrikář.

Další odpovědi:

Zlatý

Univerzálne redukcie môžete kúpiť v predajniach Nay, Datart...
Nemá význam zháňať špecializované redukcie, cenovo nie je veľký rozdiel.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.