rottkiw

Nevíte někdo jídelníček nějákého slavného sportovce?

Může být i webová stránka ;) moc to potřebuji ;) ale nemusí být jen s altetiky ;) z jakéhokoliv sportu ;)
Doplňuji:
Jo a ještě jsem zapomněl,že by bylo dobré,kdyby to byl určitý sportovec ;)

Nejlepší odpověď
Babsi

Snídaně
tři sendviče se smaženými vejci, sýrem, rajčaty, hlávkovým salátem, smaženou cibulí a majonézou
tři lívance s čokoládovou polevou
omeleta z pěti vajec
tři pocukrované francouzské topinky
miska ovesné kaše s otrubami
dva hrnky kávy

Oběd
půl kila těstovin
dva velké sendviče z bílého pečiva se sýrem, šunkou a majonézou
energetické nápoje

Večeře
půl kila těstovin, obvykle se smetanovou omáčkou carbonara
obrovská pizza
energetické nápoje

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/147420-jidelnicek-hvezdneho-plavce-phelpse-denne-ji-jako-pet-obycejnych-lidi.html

Další odpovědi
dudu

Každodenní jídelníček zápasníků Sumo: maso,ryby,drůbež a zelenina,polév­ky,zákusky a pivo. V den zapasu pijí zápasníci s oblibou coca-colu s vanilkovou příchutí.