fira

Nevíte někdo jestli vzp hradí laserové oční operace tzv odstranění dioptrií?

Nejlepší odpověď
Drap

Bohužel, doposud nehradí.

Další odpovědi
mosoj

Vím. Protože jsem ji prodělal a platil si sám. Dokonce i na pracovní neschopnost musela moje lékařka napsat jinou diagnozu.
I po 7 letech peněz nelituji.

baghira

Plně to nehradí asi nikdo, ale některé jiné pojišťovna dávají aspoň příspěvek (myslím že Agel a ZPMV, možná i jiné – ale to se mění.)