flodur

Nevíte někdo jestli si dělají srandu?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/311822-duchodci-by-si-mohli-pristi-rok-polepsit-o-65-korun.html

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Už si lámu hlavu, do čeho ty tři koruny navíc investuju.

Další odpovědi
ponovotny

už před nějakým časem se novinky.cz zařadily k médiím kde je přinejmenším každá druhá zpráva alespoň lehce debilní

Drap

Určitě ne. Je do zcela vážná realita dneška.

mosoj

Jenom tady nezáviďte to že se někdo narodil dříve . Ano, nikdo nikomu nepřidá je to globální záměr k bilaterálnímu světu. Budou jen bohatí a otroci !

  1. Nežijeme v právním světě. Když upadne spravedlnost, život člověka ztrácí smysl (Imanuel Kant).
  2. Panuje skrytá anarchie. Plíživě narůstající a v současné době plnou parou pokračující prodej národního majetku, povede v dohledné době k tomu že se všechna obslužná zařízení pořízená z daní poplatníků ocitnou v rukou investorů.

Prodávají se železnice, pošta za chvíli to bude policie , hasiči atd.
Za veřejné komunikace se platí mýtné, kolejová síť chátrá atd. atd. Vše záměrně a řízeně.

3. Za pár let nastane v Evropě " normální stav " Kdy benzin, topná nafta, plyn, budou tak drahé, že je nikdo nezaplatí, takže mnoho občanů umrzne ve svých bytech a jezdit autem si nebude moci dovolit stále více lidí. V silách státu nebude poskytnout dostatečné prostředky hromadné dopravy, masové odstávky železnic které se „nevyplatí“ jsou již dnes.

4. Ekonomové předpovídají, že pokračování v sociálních reformách, v otevírání trhu, v tlaku na mzdy a důchody nastolí v Evropě nejdříve americké poměry a potom takové, jaké zde panovaly v 19. století.
Syndrom vyhoření, dření do úpadu a k tomu ještě do 67 let, desetihodinový pracovní den, práce na dobu určitou, práce za jedno euro /hod, dvoutřídní lékařské zaopatření.

5. Tzv. zloděj času již doputoval z Ameriky až k nám. Za takovéhoto zloděje času je v USA pokládána již cesta na toaletu v zaměstnání !Případ jedné tovární dělnice, které nebyla dovolena přestávka a musela konat potřebu do papírových plen není v Americe nic neobvyklého. V září 2007 v Rakousku stály příliš časté návštěvy WC, zaměstnace dny dovolené !

Ve výčtu toho, co platilo, když jsem seděl ve školních lavicích a co bylo v zájmu " pokroku", ale většinou proti vůli voličů zrušeno anebo zavedeno jako reforma, by se dalo ještě pokračovat.

Proč není většině součastníků nápadné, že zde probíhá chladnokrevně plánovaná přestavba směrem k světovládě ? Neboť až k tomu dojde , bude už příliš pozdě. Pak bude tzv. „moderní občan“ plně ovládaný a zbavený majetku i všech ostatních občanských práv, už jen bídně živořit v brutálním celosvětovém režimu. Zaplatí tak účet za svůj bezbřehý egoismus !

Toto není moje dílo, Toto je citace s knihy rakouského spisovatele Viktora Farkase " Nemilosrdná moc", ale jako by mně četl myšlenky

láďa1

To je ubohé já vím,ale důchodcům přidávají my pracujeme už 4 roky za stejné peníze a nikdo nám nepřidá ani těch 65 kč!!!!!!!!!!!!