ivzez

Nevíte někdo, jestli ještě zpívá Jaromír Majer?

Asi před hodinou jsem náhodou zaslechla v rádiu jednu jeho starší píseň a uvědomila jsem si, že ho nějak „není vidět/slyšet“…

Nejlepší odpověď
anonym

V současné době žije v Edmontonu v Kanadě, kam se přestěhoval z tehdejšího západního Německa, do kterého emigroval v roce 1986. V současné době pracuje u olejářské firmy a občas hraje v kapele, kterou má v Edmontonu. Takže ano, zpívá. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

…prej ne, jestli se tomu dá věřit: http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/102713/ex­manzel-pilarove-jaromir-mayer-71-jak-skoncil-clovek-kvuli-nemuz-mela-zpevacka-utrum.html

ivzez

Barbakane, moc děkuju. (–:

Neuvědomila jsem si, že po ohodnocení odpovědi
už nebudu moct doplnit otázku. Snad to tu najdete…

anonym

Ivzez, není zač. 🙂