Nevíte někdo,jestli by zajícům?

chutnalo hroznové víno?
Nemusí jim chutnat,stačí,když jej bez nátlaku sežerou.
Doplňuji:
Myslím zajíce,ne králíky.Dík.

Nejlepší odpověď
annas

Já bych řekla, že Zajícům hroznové víno určitě chutná.

Nebo když hroznové víno přidám k sušenému pokrmu Zajíc, tak chutná.

Nebo k pečenému zající chutná tekuté hroznové víno. Zajíc se dá péct i s hrozným vínem.

Další odpovědi
verka

Nezkoušela jsem to. Já postupuju obráceně. Dávám víno až k hotové zvěřině.

BIGFOOT

KAŽDEJ MÁ JINÝ APETIT,ZKUS SE JICH ZEPTAT A UVIDÍŠ. :))))))))BIGFOOT

atriplex

Náš králík hroznové víno nerad. Každopádně, kdyby umíral hlady, tak by jej asi sežral. Určitě by se neotrávil. Určitě by dal přednost větvičkám nebo listí vinné révy a tak to asi bude i se zajíci.

elektrikář

Zajíce asi doma mít nebudete, jistě to bude králík. Rád zbaští všechno zelené pokud mu chcete udělat radost, kupte mu zelí mrkev gigant kedlubnu. Pokud je to divoký zajíc asi ho budete těžko přemlouvat. Ale z hladu sežere i vlastní bobky.

Mám malý dotaz v předchozích řádcích někdo doporučoval sušené zajíce. Chtěl bych t nějak upřesnit co je to za lahůdku a jak se suší.