Peter Kus

Nevíte někdo, jak vyzrát nad krtkem a jednou provždy ho vyhnat k sousedům?

Nejlepší odpověď
carpediem

To se nedá vyhnat:-(( jedině ho zamordovat, jiné řešení není:-(( Ta potvora se vždy vrátí, někdy se bojí psů a koček, ale pokud máš třeba joršíra, tak se bát nebude:-( Nezaberou ani plašiče, ani pet láhve, ten zmetek si na ro zvakne:-(((

Další odpovědi
dnb

Zkus ten trávník postříkat nějakým sprejem proti hlodavcům nebo si kup přímo odpuzovač krtků http://www.ti­pa.eu/exec/se­arch.aspx?exps=od­puzovač+krtků&Se­archType=Fulltex­t&gclid=CM79s_Dq3sEC­FSQHwwodlkYACA
Uvidíš, líbit se mu to nebude a uteče k sousedovi.

marci1

Nejlépe se naučit žít s krtkem. Krtek prý hlavně nesnáší zápach : cigaretových nedopalků, petroleje a hlavně olomouckých tvarůžek ( dle zkušenosti kolegyně ). Ve zdroji ( dole ) je video, o tom jak zbavit krtka, to jsem se zasmála ! Chudáci krtci. 🙂

Zdroj: http://zena.cen­trum.cz/bydle­ni/clanek.phtml?id=78­6452

fcoop

Zeptej se Zemana,ten je na krtečky odborník,určitě ví,jak na to.Třeba by ti ho pomohl umístit do Číny.
Jinak – pomůže snad jen kočka.

talka

Když nepomohl ani odpuzovač krtků, chytli jsme ho a odnesli daleko do lesa, ale rozhodně NEZABÍJET!

honza19hk

nejlepší je na ně brokovnice a někde si na něj počíhat.