kytina

Nevíte někdo,jak vyrobit lihový extrakt,nebo tinkturu z bylin?Děkuji,Kvě­ta

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na citovanou stránku:

Zdroj: http://www.by­linky.kvalitne­.cz/bylinky/tin­ktury.htm

Další odpovědi
simondea

skuste knihu od pani Trebenovej, mate tam asi vsetko, co potrebujete vediet

anonym

Souhlasím s paní Simondea. U odpovědi na výrobu kapek je třeba dodržet poměr alkoholu a vody,tinktura musí obsahovat nejméně 30%alkoholu.Také dávka 5 ml je vlastně 100 kapek a to není správný počet.Podle byliny se tinktura dávkuje v rozmezí 10 až 40 kapek,a to vždy na lačno.ZAJ-PO.

Zdroj: vlastní zkušenost.