monna1

Nevíte někdo jak vložit z Německa peníze na účet v ČR?

Odpovědi
turistika.cz

Ideálně přes western union

Zdroj: www.intercash.cz/

anonym

Prevodem z banky do banky. Pokud nemate eurovy ucet v Cz , tak prevedou automaticky na koruny , ale nevyhodnym kurzem. Jestlize mate ucet v eurech , plati se take poplatky. Poptejte se v bance. Nebo , vybrat v Nemecku v hotovosti a ulozit v Cz. Popripade vymenit penize pak v Cz ve smenarne s dobrym kurzem a bez poplatku. -iv-

fablen

zkusit převést přes někoho, kdo má smlouvu s devizovou společností, nevím zda by převod provedli jednorázově bez smlouvy. Dobrou zkušenost mám s citfin.cz a deviza.cz
Poplatky u devizových společností jsou mnohem nižší než v bankách (i pokud jde o převody malých částek)