Radovan M

Nevíte někdo, jak uložit celou historii (tj. všechny zprávy najednou) ?

Dobrý den,
na ICQ (5,1) se mi ukládá historie a je tam možnost vybrané zprávy uložit do formátu .txt. Ale vždycky se uloží pouze jedna zpráva. Nevíte někdo jak uložit celou historii (tj. všechny zprávy najednou) ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

zkus označit všechny zprávy.

Další odpovědi
NickD

Myslím,že to bude problém.Je to něco jako smazat historii.Přesto,že označíte všechny zprávy,tak celou historii nevymažete.Musíte označit několik zpráv a pak teprve smazat.
U ukládání do txt. to je nejspíš podobné…