Anette

Nevíte někdo,jak skončí seriál Gilmorova děvčata?

Ahoj,koukala jsem na Youtube na konec Gilmore Girls a docela mě to zmátlo,protože někde bylo video pojmenovaný „Rory dies“ (Rory zemřela) a pak zase že Jess zemřel..já to nechápu,nevíte prosím,jak to opravdu skončí? A kdy u nás budou vysílat 7. a 8. sérii? Díky

Nejlepší odpověď
iceT

Finále seriálu: Rory získala práci na prezidentské kampani Baracka Obamy. Háček je v tom, že musí odjet už za tři dny. Stars Hollow si pro ni na rozloučenou připraví párty. Luke se dá opět dohromady s Lorelai. Ráno před odjezdem Lorelai začne panikařit při pomyšlení, že Rory nebude s ní. Rory ji ale uklidní a obě zamíří do bistra, kde pro něLuke přichystal ke snidani čerstvou kávu. Holky si vybírají snídani a konverzují, zatímco se kamera pomalu vzdaluje, stejně jako na konci pilotní epizody.

Zdroj: http://www.se­rialzone.cz/cla­nek/971-top-15-pohadkovych-koncu/

Další odpovědi
Drap

Určitě dobře. Všechny pochybné televizní seriály končí dobře.

pusinka50

Takovýhle seriál plný svižné konverzace mezi matkami a dcerami a ženou a mužem, které se člověk zasměje a závidí jim velmi rychlé myšlenky a dialogy, kterým se zasměje, nemůže skončit špatně.....už se těším na další díly.:-)

jwood

A ty víš,jak bude končit třeba Ordinace v růžové zahradě?