Rommart

Nevíte někdo jak si ověřit o koho se jedná?

Dnes mi byl doručen email se jménem Jessica Powels adresa ausdd094@gmail.com že mám kontaktovat pana Harrisona Morrisonana tel: +447035967877 a na jeho email harrymorrison18@gmail.com mám zaslat info o sobě, jako jméno a příjmení, datum narození a telefon pro vyplacení výhry. Přišlo Vám někomu něco podobného? Já bych to info o sobě i poslal jen se obávám aby v tom nebylo jen podvodné vylákání osobních údajů anebo kdybych zavolal na jeho telefon že dojde k napadnutí mého telefonu. Díky za názory jak se k dané věci postavit.

Nejlepší odpověď
anonym

…„jak se k dané věci postavit“… – Zprávu ´označ´ a vymaž jako spam…
😉
Neboj – nic jsi nevyhrál, takže o nic nepřjdeš…
😁

Další odpovědi
Funna

děláš si srandu?…jen blázen by na něco takového odpovídal..snad si fakt nemyslíš, že jsi něco vyhrál…takové maily se automaticky háží do koše…

Pepa25

http://www.ho­ax.cz/loterie/

vertigo

Slova „…jen se obávám aby v tom nebylo jen podvodné vylákání…“ škrtni. A buď si jist.
Harrison Morrison čeká kdo se chytne. A jak je vidět, je pořád dost těch, co váhají. A zřejmě jich pořád bude dost i do budoucna.
Šmarjá…!