festn

Nevite nekdo jak se stat bodyguardem-osobnim strazcem mnel bych o tuhle praci zajem dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

V prve řadě je důležité mít vhodné předpoklady a průpravu. Upřednostňováni jsou bývalí policisté ze zásahových jednotek a bývalí profesionální vojáci. Dalším krokem je , sehnat někoho, kdo by tě zaměstnal

Další odpovědi
Michal Kole

vysoká škola, fyzická zdatnost, psychická odolnost, policejní nebo vojenská praxe