Avatar uživatele
BEAES

Nevíte někdo jak příběh skončí?

Harry Potter a Relikvie Smrti

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, SinceX, Marunka, anonym před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

A měli spolu spoustu dětí a žili spolu až do smrti. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Vím vím vím, četl jsem to, Voldemort zabije Harryho Pottera, ale protože to sám Harry chtěl aby zachránil své přátele, nakonec se jako mrtvý sejde s Brumbálem, Siriusem a rodiči, Brumbál mu ukáže nádraží Kings Cross resp nástupiště 9 a 3/4, a přemluví ho, aby to jen tak neskončil, poté se vrátí do svého těla a zabije Voldemorta..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Happy endem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Happy end a trapnej jak v telenovele – o devatenáct bo kolik let později to Harry táhne s Ginny WEasleyovou, Ron s Hermionou a mají spolu kupu dětí, Malfoy má taky kluka, který jakoby mu z oka vypadl a všichni se šťastně vrací do školy čar a kouzel v Bradavicích, aby zažili stejně úžasné dobrodružství jako jejich milovaní a nikdy se nerozvedoucí páni rodičové… a jizva už Harryho nikdy nebude bolet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Dobre skonci samozrejme,dou­fam,ze se dockame vysvetleni i z minulych dilu,jak filmari slibovali.Jen je skoda,ze druha polovina bude az pristi rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Přešti si knížku je o dost lepší než poslední 4 díly.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BEAES

Díky moooc Sincex-do kina se na to nechystám, je to na mě už moc akční, líbil se mi akorát první díl, tak mě to zajímalo.

před 4903 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek