BEAES

Nevíte někdo jak příběh skončí?

Harry Potter a Relikvie Smrti

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A měli spolu spoustu dětí a žili spolu až do smrti. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

Další odpovědi
SinceX

Vím vím vím, četl jsem to, Voldemort zabije Harryho Pottera, ale protože to sám Harry chtěl aby zachránil své přátele, nakonec se jako mrtvý sejde s Brumbálem, Siriusem a rodiči, Brumbál mu ukáže nádraží Kings Cross resp nástupiště 9 a 3/4, a přemluví ho, aby to jen tak neskončil, poté se vrátí do svého těla a zabije Voldemorta..

anonym

Happy endem!

Ella

Happy end a trapnej jak v telenovele – o devatenáct bo kolik let později to Harry táhne s Ginny WEasleyovou, Ron s Hermionou a mají spolu kupu dětí, Malfoy má taky kluka, který jakoby mu z oka vypadl a všichni se šťastně vrací do školy čar a kouzel v Bradavicích, aby zažili stejně úžasné dobrodružství jako jejich milovaní a nikdy se nerozvedoucí páni rodičové… a jizva už Harryho nikdy nebude bolet…

iceT

Dobre skonci samozrejme,dou­fam,ze se dockame vysvetleni i z minulych dilu,jak filmari slibovali.Jen je skoda,ze druha polovina bude az pristi rok.

hanjimka

Přešti si knížku je o dost lepší než poslední 4 díly.

BEAES

Díky moooc Sincex-do kina se na to nechystám, je to na mě už moc akční, líbil se mi akorát první díl, tak mě to zajímalo.