Ronie

Nevíte někdo jak napsat ň?

Mám na notebooku na klávesnici ň.. vedle entru nad pravým shiftem… nevíte jak ho mám napsat? :)
Doplňuji:
Vím jak to normálně napsat, ale zajímalo by mě jak se píše to vedle entru :)

Nejlepší odpověď
iceT

ň-já mám taky ň,ale radši ho napíšu jinak-většinou stisknu n,pak přidržím klávesu enter a spolu s ní ještě klávesu s háčkem vlevo od klávesy back.jinak to neumím.

Další odpovědi
annas

Háček nad „n“ píší takto. Jde o tzv. mrtvou klávesu, která se při psaní neposune.

Háček mám umístěný v horní části klávesy. Stisknu SHIFT a držím, napíši háček. Klávesa se opravdu neposune, pak pustím SHIFT a stisknu n.

MacChill

pokud má notebook numerickou klávesnici tak levý ALT+242