Nevíte někdo jak nahrát fotky do alba na Rajče?

mam stazeny i ten program,ale asi potrebuji presny postup.

Nejlepší odpověď
Terryle

Takže – krok za krokem:

  1. otevřít program a přihlásit se údaji, kterými jste zaregistrovaný na rajce.cz
  2. tlačítko vpravo nahoře – VYTVOŘIT ALBUM
  3. najdete složku, v níž jsou fotky, které chcete nahrát, vyberete buď jen některé (které chcete nahrát) a dáte Vybrat označené, nebo Vybrat vše
  4. zaškrtáte náhledy fotek, které chcete v albu. Dole je tlačíto „přidat fotky a videa“ – tak se dají přidat i obrázky z dalších složek
  5. nahoře v záhlaví si můžete pojmenovat album, zovlit kategorii atd
  6. jakmile máte vybrané fotky, které chcete nahrát, dáte vpravo dole – VYTVOŘIT ALBUM
  7. fotky se nahrajou (chvíli to trvá), pak doporučuju dát Zpět na seznam alb
  8. vyberete právě vytvořené nové album a dáte Upravit. Když na jednotlivé fotky poklepete, otevřou se a můžete si je jednoduše a rychle popsat. Až máte hotovo, dáte Uložit změny

:o) a je to

  1. po skončení popisování znovu uložit –

Další odpovědi
hanulka11

v první řadě si založte účet
http://www.raj­ce.idnes.cz/ a pak už vás to povede založit album a krok po kroku vám to bude napovídat.
Nebo si můžete na rajče jen fotky uložit. Pročtěte si… jak na to… tam je vše podrobně vysvětleno.

1popelka1

Zde najdete rady a návody:
http://www.raj­ce.idnes.cz/na­vod