kozlik

Nevíte někdo jak na rychle se mastící vlasy ???

Nejlepší odpověď
chudst

Otazka tu byla polozena uz nekolikrat. Nijak. Akorat kvalitni sampon a pravidelne je umyvat. Kdyz mam delsi vlasy, take si je musim denne myt. Nekolik holicek nezavazne mi na sobe potvrdilo, ze nic jineho nepomuze.

Další odpovědi
mosoj

Pravidelně umývat ale ne často. Čím víc si je myjete tím víc se mastí !!! Z počátku umývat dehtosírovým mýdlem. Šampóny moc odmašťují a nutí pokožku produkovat maz.

Jinak buďto kožní, nebo sama. Pomáhá dehtosírové mýdlo a hlavně ARVIT.
I ten vaječný žloutek hodně pomáhá.

Nedávno zde byl podobný dotaz ohledně lupů.

Damiana

Nemastí se vlasy, ale pokožka hlavy, takže začít musíš tady. Kartáčem pot a maz po vlasech roznášíš. Takže lehce vysušovat. Je to něco na způsob Roberta, co si myje každou půlku hlavy jiným šamponem. U kořínků alkaličtějším, konečky normálním. Pokud používáš kondicionér, nenanášej ho až ke kořínkům. Pak ještě jeden zaručený tip. Kup si pudr na vlasy. Ten se naopak aplikuje přímo ke kořínkům! Působí trochu jako suchý šampon, odstraňuje maz a zároveň zvětšuje objem vlasů.
Rychlý recept, když nestíháš – nastříkej lak na vlasy ke kořínkům (do délky asi 5cm) a ihned pořádně protři ručníkem, jako když si je vysoušíš. Pohltí to přebytečný maz.
Mýt pravidelně vlasy – samozřejmě – ale pozor na fén moc blízko u pokožky, to také podporuje mastění! Radši nech vlasy volně uschnout.