filip.v

Nevíte někdo, jak dlouho trvá odblokování mobilu Policií ČR po tom, co o odblokování bylo zažádáno?

Jestli několik hodin, den, dva, nebo tak.
Doplňuji:
Ne, operátor odblokuje sim kartu. Já myslím odblokování mobilního přístroje Policií ČR. Když je zablokován na základě IMEI čísla.

Nejlepší odpověď
zl@tk@

Tuto činnost neprovádí Policie, ale operátor, jemuž patří karta, která je v mobilu vložena.
Doplňuji:
Tak potom odpověď hledej zde: http://www.po­licie.cz/clanek/da­tabaze-odcizeni-mobilniho-telefonu-blokovani-mobilniho-telefonu-policii-cr.aspx

Další odpovědi
jendahun

Pár hodin.Dopoledne jsem to nahlásil policii a odpoledne jsem podle IMEI čísla na netu našel,že je zablokovaný a kradený.

filip.v

Ne, operátor odblokuje sim kartu. Já myslím odblokování mobilního přístroje Policií ČR. Když je zablokován na základě IMEI čísla.