Fantom Nasty

Nevíte někdo jak bych zrušil mail na volný.cz?

Odpovědi
Mika47

Kdyz tam nebudes delsi dobu chodit tak by se to melo vymazat samo… Mne se takhle uz par mailu smazalo. Jinak nwm..

cochee

volny.cz je náhodou suprovní poskytovatel mailové služby, spamuprostý na rozdíl od třeba seznamu a loni umožnil i neomezenou velikost schránky. Osobně určitě zruším dříve seznam, než volný 🙂 Ale jinak ve schránce klikni na „Nástroje“ a v posledním odstavci máš „Smazat účet.“

Když se na něj nepřihlásíš 2 měsíce tak se automaticky zruší.