Rozamunda

nevíte někdo co znamená HSDPA ?

no jak jsem dneska byla ve městě tak jsem byla na wifi připojení na mobilu a jak jsem se vrátila domu tak se mi na tom samým místě jak mám wifi objevila podobná značka a je tam H + a já nevím jak to dát pryč … a nevíte jestli se za to platí ?
Doplňuji:
přenosu čeho ? a neplatí se to ? sít´ čeho to je ?

Odpovědi
Zbynas

High-Speed Downlink Packet Access – neboli 3,5G. Jedná se o typ přenosu, je výrazně rychlejší.

marci1

High-Speed Downlink Packet Access (HSDPA) je protokol mobilní telefonie označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/High-Speed_Downlin­k_Packet_Access