Lukáš Rusek

Nevíte někdo, co to je časoprostorové kontinuum?

a ještě co to je paradox v časoprostorovém kontinuu?

Odpovědi
gecco

Víme…
😉
Obecně stačí říct „časoprostor“, kontext kontinua znamená, že na časoprostor nahlížíme jako na souvislý celek…
😉
__________
Víš, co je paradox???
Pak paradox v časoprostorovém kontinuu je prostě paradoxem v časoprostorovém kontinuu…
Pokud by sis myslel, že je jen jeden a nebo že je možné některý snadno definovat, mýlíš se…
😉
Po pochopení, proč je ten který paradox paradoxem nejdříve musíš natudovat a pochopit časoprostorové kontinuum…
___
A pokud máš pocit, že jsem ti moc nepomohl – studuj fyziku, jen mi nerozumíš…
😉

lexx

no víme…ale není důvod sem kopírovat definici staženou z google

jáára

nevím, ale při hledání, jsem narazil na „svobodu panoramatu“ wiki už jaxi maže. hehehe