Salio

Nevíte někdo,co s tím?

Když stahuji z ulož.to,film se stahuje ,ale u konce se mi to vždy vypne.Stahuji to přes GOOGLE CHROM.

Nejlepší odpověď
chudst

Ja viiim co s tim maj! Ja viiim co s tim maj! Ja viiim co s tim maj! Maj to rozbityyy! :)

A to skutecne – pres Google Chrome stahovani blbne. Stahnete si to pres jakykoli jiny prohlizec, pokud zadny nemate, tak pres Internet Explorer, ktery mate vestaveny primo od Windows.