aneta2468

Nevíte někdo co je to za vzor té šály (v popisku ) ? Není to střídání hladce a obratce :/ prosím moc o radu a děkuji ✌

http://img.vy­kupto.cz/cw/11991­/vykupto_saly_07­.jpg

Odpovědi
redy

Víš co pletení je prostě o hladce a obrace někdy se říká anglicky, to když tu vlnu přehazuješ z druhej strany.Jinak pletením vytváříš vzory.Jak se jim říká to fakt netuším ☹
Takže sorry

dejavu

Ahoj, není to pletené, ale háčkované.
Doplňuji:
Bohužel sem nejde vkládat odpověď a fotka. Poptala jsem se pletařek a prý to je opravdu pletené, i když to vypadá jako dlouhé sloupky, pokusím se ti poslat poštou fotku 4 vzorků, co by to prý mohlo být a pokud to něco z toho je, tak napiš, pošlu ti od nich návod, jak na to.