Nevíte někdo co je „královské kouření“ ?

Dnes jsem se nechtěně dozvěděla,že jakási modelína Mesarošová je propagátorkou tzv.královského kouření.Nikde jsem nenašla o co kráčí.Doufám,že to nebude něco sprostého…:D

Nejlepší odpověď
Funna

King smoking – Královské kouření je název firmy, která vyrábí elekronické cigarety a tato modelka jim dělá reklamu a kouří jejich ecigarety…

Další odpovědi
hanulka11

možná to bude E- cigareta co jiného – neznám zdravé kouření

SimakPida

Napadá mě jen jediná odpověd po desate hodině :) Když žena umí královsky dobře orálni sex na chlapovi :)

Monča.R.E.T.

nebude to třeba značka cigaret?

anonym

Neptala jsem se na zdravé kouření ! Asi se bude jednat o něco jiného,proto jsem se ptala.