PetrXY

Nevíte někdo čím to může být, najednou přestala fungovat funkce stahování souborů?

V internetovém prohlížeči Internet Explorer 11 mi najednou přestala fungovat funkce stahování souborů, oper. systém mám Windows 7 Home Premium. Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
cochee

Vědět, čím to může být, není až tak důležité jako vědět, jak se toho zbavit 🙂 fcoop tě myslím navádí správným směrem a kdyby to nevyšlo, tak by ti možná poradil někdo zkušený, kdo by ale tvůj PC dostal do ruky; takhle je to nedostatek informací.

Další odpovědi
fcoop

Projdi si to,třeba najdeš řešení.

http://suppor­t2.microsoft.com/fi­xit/cs

arygnoc

úplne na začiatok – prosím, nepoužívajte spojenie „V internetovém prohlížeči Internet Explorer“ – lebo internetový prehliadač a ie sú dve rozdielne veci – ie rozhodne nie je prehliadač. ale to je iba slovíčkarenie.

k otázke:
„mi najednou přestala fungovat funkce stahování souborů“ – čo si pod tým máme predstaviť?

nejaké hlásenia? (od ie, resp os?)
skúšali ste sťahovanie v skutočnom prehliadači?
nemáte zakázaný js (ak to ie dokáže) a odkaz na download je v js?
nemáte nejaký limit od poskytovateľa pripojenia? (fup?)

proste, zišli by sa nejaké podrobnosti.

;-Q

dr.luha

Můžeš na zkoušku přejít na Firefox, zde si můžeš jako doplněk dát na lištu tolik stahovačů, kolik budeš chtít.

cochee

arygnoc, jsi malinko předpojatý, MSIE verze 10 a zejména 11 už jsou dost použitelné jako internetový browser, ačkoliv i já osobně bych je nikomu nedoporučil ;) dokonce (nemohu doložit zdroj, ale z prstu si necucám) jsem četl, že jedenáctka má ze současných prohlížečů nejrychlejší a nejméně paměti žeroucí engine. Samozřejmě, nutno dodat, v době uvedení MSIE 11 do oběhu.