Pokročilý

Nevíte někdo čím to může být, najednou přestala fungovat funkce stahování souborů?

V internetovém prohlížeči Internet Explorer 11 mi najednou přestala fungovat funkce stahování souborů, oper. systém mám Windows 7 Home Premium. Děkuji za pomoc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Vědět, čím to může být, není až tak důležité jako vědět, jak se toho zbavit :-) fcoop tě myslím navádí správným směrem a kdyby to nevyšlo, tak by ti možná poradil někdo zkušený, kdo by ale tvůj PC dostal do ruky; takhle je to nedostatek informací.

Další odpovědi:

Zlatý

Projdi si to,třeba najdeš řešení.

http://support2.microsoft.com/…

Zlatý

úplne na začiatok - prosím, nepoužívajte spojenie "V internetovém prohlížeči Internet Explorer" - lebo internetový prehliadač a ie sú dve rozdielne veci - ie rozhodne nie je prehliadač. ale to je iba slovíčkarenie.

k otázke:
"mi najednou přestala fungovat funkce stahování souborů" - čo si pod tým máme predstaviť?

nejaké hlásenia? (od ie, resp os?)
skúšali ste sťahovanie v skutočnom prehliadači?
nemáte zakázaný js (ak to ie dokáže) a odkaz na download je v js?
nemáte nejaký limit od poskytovateľa pripojenia? (fup?)
...

proste, zišli by sa nejaké podrobnosti.

;-Q

Pokročilý

Můžeš na zkoušku přejít na Firefox, zde si můžeš jako doplněk dát na lištu tolik stahovačů, kolik budeš chtít.

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

arygnoc, jsi malinko předpojatý, MSIE verze 10 a zejména 11 už jsou dost použitelné jako internetový browser, ačkoliv i já osobně bych je nikomu nedoporučil ;) dokonce (nemohu doložit zdroj, ale z prstu si necucám) jsem četl, že jedenáctka má ze současných prohlížečů nejrychlejší a nejméně paměti žeroucí engine. Samozřejmě, nutno dodat, v době uvedení MSIE 11 do oběhu.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.