Mirrorwoman

Nevíte nějaký název pro fantasy svět?

Nevíte nějaký název pro fiktivní svět, podobný jako Zeměplocha (Terry Prachett)?
Děkuji vám za odpovědi.
Doplňuji:
Potřebovala bych nějaký vtipný, originální a česky.

Nejlepší odpověď
arygnoc

vim:

Arygnoc

;)
Doplňuji:
Jejda, to by bylo nápadů, ale stále mi rezonuje Křivoplocha (zelména s ohledem na křivost obyvatel [na všech, připouštím] obyvatelů naší malé krajinky).

Ale třeba Malovlast, Domovlast, Domokraj, Líbany, Středovlast, Krasoplocha, Krasozemě, no je toho hoooodně, chce to jenom fantazii.

Mimojiné by mohla uspět i Klausoplocha nebo Politický ráj.

Další odpovědi
dědapetr

Svět Nesvět.Jako v Petru Panovi Zem Nezem.

led

Svět
Všimnite si podľa mien národov, kmeňov, že v originále ich meno znamená človek,ľudia – názov územia zem, krajina, svet.
Tak načo vymýšľať.

gnosis

a co treba země Fantasie? :) nebo to uz nekde bylo? jestli jo tak Frantasie :)

fablen

Kamenoprostor
(název je smyšlený)

Babsi

Třeba Středozem od Tolkiena
Bradavice od Rowlingové
Nový New York ve Futuramě

pokazdejinak

no nejznámější je pravděpodobně Středozemě prof. Tolkiena