NikOlkáá

Nevíte nějakou stránku s brigádami? PROSíM

Je mi 15 a hledám si nějakou brigádu (město Děčín), ale bezúspěšně.. Prosím nevíte o něčem?

Nejlepší odpověď
nanule

http://www.job­s.cz/brigady/

Další odpovědi
fablen

mě napadá třeba hlídání a venčení pejsků – to může být také zajímavá brigáda pro Tvůj věk, nebo pomoc v nějakém útulku.

dědapetr

Zkus to u vás na poště,pošty brygádníky berou.

Deli

www.prace.cz – je tam spousta brigád podle krajů, pro tebe by možná přicházel v úvahu prodej předmětů pro neziskovky (prodávají třeba přívěsky nebo magnetky a výtěžek jde třeba pro postižené, nemocné apod.). Jen nevím, zda to není až od 16, ale to se tam už přímo zeptej. Platí kolem 100 za hodinu a vyplácí po odpracovaném dni.