dougie

Nevíte nějakou originální výmluvu na tělocvik,abych nemusela cvičit?

Strašně se mi nechce :(,ale asi mi na nic už neskočí

Nejlepší odpověď
Valky

Vymluv se na mentruaci. Já po celá „telocvičná“ léta v tyto dny necvičila – opravdu s tím mám problémy. A hlavně, pokud máte učitele, nechá to být a dál se neptá… :)

Další odpovědi
Berušinka

=D Pokud se vymlouváš často, tak bych raději cvičila …

hanulka11

překonej lenost a cvič ,to ti jedině prospěje

amigo

že máš své dny

venkovan

Podívej se na film o baculkách (je to o té nejbaculatější – mám pocit, že byla její váha okolo 350 kg) a potom se jdi omlouvat.
Nicméně vymluvil bych na panický strach z pohybu pod dohledem učitele (tedy učitelky). Ale bacha aby do tělocvičny nepřivedla nějaké kluky mezi kterými by některý kterého bys chtěla oslnit pružností svého těla.
Asi tomu nebudeš věřit, ale dost kluků reaguje na pohyb dívčího těla a čím je pružnější, tak jejich reakce podvědomě naskakují rychleji než u dívky které se pohybuje jako kdyby za minutu by měla padnout vysílením z pohybu.

nanule

Teda ja te naprosto chapu a reci jako „nekecej a jdi cvicit“ by me v dobe kdy jsem musela chodit na telecvik spis stvaly 🙂
Kazdopadne ja se kazdou chvili vymlouvala na to, ze jsem si zapomnela doma veci na telecvik. Takhle nas sedelo treba 5 na lavicce se stejnou vymluvou. Samozrejme veci na telecvik byly normalne v satne. Vzdycky to vyslo, nikdy z toho nebyl pruser 🙂

mokador

rekni ze chces 5 kolecek na vic

Michal Kole

Řekni, že ti špatně a začni se v tělocvičně „dávit“ jako když zvracíš a pak utíkej na záchod.