Maniak658

Nevíte nějakou hru na počítač už nevím co mám hrát.

Nejlepší odpověď
Drap

A co pro změnu a pro odreagování začít dělat něco užitečného ??

Další odpovědi
Sůwa

Stáhni si z www.stahuj.cen­trum.cz hru pod názvem crisscross2, je to na celém světě oblíbený Scrabble, nastav si jako protivníka na compu „machra"a uvidíš, jak dobře se vyznáš ve své mateřské řeči. On docela stačí "průměr“ a máš o čem přemýšlet. Až Ti to půjde, můžeš hrát i online, nebo v jiném jazyku.Střílečky a podobně nech mrňatům nebo dědečkům. Scrabble je fakt super. Sůwa

mosoj

Vem si knížku a něco si přečti.

22aa

Proč hrát nějaké kraviny? Hezky Colin mc rally 05,04,01,the sims 1,2,3,4,topspin,a train 9 nebo třebas supreme snowboard. To jsou pořádné hry! Lepší než crash bandicoot nebo rayman!