otázečkapani

nevíte náhodou někdo na jaký webovce sehnat knížku o tom nejhezčím psovi na světě jmenuje se boo byly by ste zlatý

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že ta kniha v češtině nevyšla. Pes Boo má svůj americký fb profil, tak tam jistě najdeš potřebné informace. Mimochodem, tento pes je celkem běžné plemeno pomerian (pomořanského) trpasličího oranžového špice, který se chová i v ČR. Ten, kterého máš na mysli je pouze ostříhaný. Jinak se běžně špicové upravují pouze česáním a kartáčováním.

Další odpovědi
Drap

Kde sehnat knížku netuším. Ale ten nejhezčí pes je ten můj! A to ti řekne většina chovatelů, kteří mají psa.