dagry

Nevíte náhodou někdo jak se jmenuje píseň od J.Laufera?

Zpívá se tam o ztracených a milovaných penízcích. Je to jako Harpagon, Lakomec nebo možná i Premiéra, ale hledala jsem to snad všude a nemůžu to nikde najít. Kdysi jsem tuto píseň měla na gramofonové desce, ale všechny desky jsem vyházela, ale tato píseň mi utkvěla v hlavě. Byla krásná.
Doplňuji:
Nedalo mi to a hledala jsem znovu a našla jsem !! Toto je ona :

http://www.you­tube.com/watch?v=FEj5dz8­q7ro

Nejlepší odpověď
bobánek

BRAVO!Dagry natoto bych neměl nervi hledat jednu písen mezi stovkami písničkami.Gra­tuuju!