Kadee

Nevíte, které psí granule obsahují vysoký či nejvyšší podíl masa?

Nejlepší odpověď
dagry

A my jsme zase na Acaně.

Další odpovědi
Lenny998

Náš pes dává přednost žrádlu Pro Plan.

Janichkah

dělala jsem několik let ve zverimexu petcenter, ted mám salon pron psíky a chovnou stanici- proPlanky se pokazily, acana je Kanadský shit, eucanuba je pokažená rovněž, už jsme nevěděli co máme našim hafíkům dát. narazili jsme na francouzskou superprémiovku Flatazor(jde sehnat na netu a nejni zase tak drahá) a jsme moc spokojeni krmíme tím všechny naše Ridgebacky a mají krásnou srst, nikdy nemají průjem a nezvrací ( kadí krásná malá hovínka) Můžu doporučit a je to s jistotou , sehnat lze jen na internetu! S pozdravem Jani

anonym

Já si myslím,že žádné!

Majdička

pes je všežravec, není třeba pídit se po nejvyšším obsahu masa.