redy

Nevíte kolik může stát domácí vejce?

Jde o to že kámarádka kupuje vajíčka a prej za 4.50kč.Jí je jedno zakolik koupí- hlavně že sou domácí.
Ale mi by zajímalo jestli fakt ta cena odpovídá.
Jo a sou teda větší než z krámu.
Děkuju

Nejlepší odpověď
Front

2,50,–

Další odpovědi
dědapetr

Od kamaráda za 3kč.

ReHu

Cca 3 Kč. Záleží na kde a jak jsou velká.

marci1

Myslím, že za domácí vejce tak 4,– Kč není tak moc. 🙂

iceT

U nás,večerka,do­mácí vejce 3,50 a jsou tak velká,že papírový box na deset vajec prostě nejde zavřít a mezera je klidně i dva cm široká.

Drap

V každé lokalitě a u každého pěstitele to může být trochu jiné. V našem kraji se cena domácích vajec z malochovů pohybuje 2 – 3 kč

jirkajirka

Já prodávám za 3 Kč.Udělej pokus a uvař jedno vejce kupované z marketu a jedno domácí. Ochutnej žloudek a posuď barvu.

lexx

Když vezmu že pingpongový míčky („S“, „M“ ) z hypermarketu jsou za 2.20 – 2.50 Kč/ks (i více) tak 4 Kč za domácí vajíčko je cena celkem přiměřená.

anonym

Běžná cena domácích vajec se v současné době prodává většinou za 3kč,ale ne od pěstitele jak píše Drap,ale od chovatele.

annas

Ad jugar, i když se ti slovo pěstitel nelíbí, neměl bys kriizovat Drapa, že si vybral jednu ze dvou sorávných možností, i když tu méně častou.

reklamnizved

To je různé.. V Rychnově nad Kněžnou vím o dodavateli velkých domácí vajec za 3,50..