Anikitos

Nevíte, kolik jazyků ovládal Niccolò Machiavelli?

Nejlepší odpověď
annas

V různých italských a anglických zdrojích jsem objevila, že měl humanistické vzdělání, kromě rodné italštiny se určitě učil latinu, není docela prokázané, že znal i řečtinu.

Protože působil jako vyslanec ve Francii, zřejmě i francouzštinu. Ještě jsem našla, že byl diplomatem v německé říši, takže možná ovládal i němčinu.
http://www.scu­olaelettrica.it/li­ceoinformatico/fag­giano/machiave­lli.htm

Další odpovědi
Klaproth

Nevím.