bolak

Nevíte, kdo vyprávěl scénku, ve který mluvil o tom, že někdo dělal konkurz na svého dvojníka, a skončil druhej?

Je možný že to byla nějaká scénka z rádia, ale nevím jistě. A taky o který slavný osobnosti to mluvil mě zajímá.

Nejlepší odpověď
Quimby

Charlie Chaplin. Ale myslím, že to už bylo vyvráceno, že se to nestalo.

Další odpovědi
Dochy

http://www.csfd­.cz/tvurce/375-charles-chaplin/
„Také se traduje historka o tom, že sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.“

Elk

Myslím, že tohle vyprávěl Karel Gott