annas

Nevíte,kdo jako jeden z prvních doporučoval tlouštíkům dodržovat dietu a jakou?

Nejlepší odpověď
vagra

O tom, jak pomoci tlouštíkům shodit přebytečná kila a zdravě žít, přemýšlel už v 5. století před naším letopočtem sám „otec lékařství“ Hippokratés.
Jezte jen jednou denně. Bezprostředně před jídlem si na lačný žaludek zacvičte a jíst začněte, ještě když popadáte dech. Než polknete první sousto, napijte se zředěného vína. Jezte jen tučné jídlo, neboť vás zasytí i malá porce. Posypte si jídlo vydatně kořením. Nesprchujte se, oblékejte si co nejméně šatů a spěte na tvrdé posteli.
Ono se to lehce řekne, ale kdo to má dodržovat !:-)

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1095927644-kalendarium/207562235­300003/