iwrana

Nevíte,kdo by zaměstnal instalatéra?

Je mu 26roků a bydlí blízko Pardubic a Přelouče. Praxi má.
Doplňuji:
Každý den pročítá inzeráty,obvolává firmy a už mu dochází nápady.dělal by i jinou manuální práci,nevíte kde na pardubicku přijímají?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdo ? No asi ten co ho potřebuje. Jiný instalatér, instalatérské firmy, stavební firmy, ostatní větší firmy do údržbových čet, firmy provádějící vodovodní a plynové řády, vodohospodářské firmy a podobně. Ptát se , ptát se a zase se ptát. Jiná cesta neni.

Další odpovědi
briketka10

jak říká -bolak- ptal se v těch firmách v Pardubicích ? mohl by dělat i nějakou údržbu ve firmě, když říkáte, že by dělal i manuální práci, ale kde na pardubicku přijímají to nevím, musí se ptát sám, stačí zavolat ovšem lepší by byla osobní návštěva..
Doplňuji:
http://www.raby-obec.cz/ustav-socialni-pece-raby/os-2938
http://www.em­pleo.cz/prace/pra­covnik-pracovnice-v-socialnich-sluzbach-pardubice:234028
nevím jaké má kamarád vzdělání, posílám dva odkazy z netu..

anonym

V dnešní době je to s prací bída – chce to zkoušet – stavební firmy a stavební společnosti, nemocnice, domovy důchodců a pod.

bolak

Co já vim, tak v Přelouči je Kiekert a na východ máš ten Panasonic a taky Foxconn, jestli už to nepřestěhovali jinam. A berou tam líný cigány, takže pracovitýho instalatéra tam vezmou taky.

Vydělá si tam určitě víc než kdyby šrouboval támhle v prčicích vodovody a pokud má dodělanou základku tak mu tam nejspíš většina bude i vykat.