khecka

Nevíte, kdo by měl zájem o nové přesnídávkové skleničky i s víčky?

přesnídávkové skleničky

Nejlepší odpověď
Andělé

Přd 20 dny se po nich ptala Deli,ale nevím,jestli je ještě potřebuje…můžete jí zkusit napsat na email…
Tady její otázka:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-sehnat-levne-vetsi-mnozstvi-cca-200-300-ks-presnidavkovych-sklenicek

Další odpovědi
anonym

Hledala je tu pred casem nase Deli.
Nikomu je dale neslibujte !! 🙂 Ja ji napisu hned mail a ona se vam sem ozve.
P.S. Dela vynikajici peceny caj – sama si ho od ni kupuji.
Vydrzte ! 🙂 Diky i za ni. -iv-
P.S. II. Vubec neposlouchejte naseho ten ktery je … , nebo z neho udelam : Ten ktery byl ! ( uz ponekolikate ) ! 🙂

Deli

Už jsme v kontaktu mailem, děkuji! 🙂

ten který je

http://aukro.cz/
Tam se někdo ozve.

ten který je

iv:Ten pečený čaj bych si rád dal místo vánočního cukroví.:-)

anonym

Ten caj je opravdu peceny … na jejim profilu ma jeji stranky. 🙂
A vy klidne na nej prijedte . Ale , jestli budete jeste nekdy nabizet sklenicky nekomu jinemu , tak vam do nej dam ciankaly. ! 🙂

  • iv-

ten který je

Tak ted jsem mrknul na ten profil a musím pochválit.To bude asi dobrota.Čaje mám rád zejména v tomto období.Je to šikulka.

ten který je

Já bych třeba přijel a přivezl také skleničky.Mám v nich ty houby co jsem nasbíral v létě.:-D

anonym

Tak proto jeste zijete ! Vy jste ty houby jeste neochutnal !
Ted trochu jine tema : Prave jsem dokoukala : Vykoupení z věznice Shawshank
the shawshank redemption
doporucuji. Krasnej film. Dobrou. -iv-

the shawshank redemption

ten který je

Díky za tip.Dobrou noc.