Vicki

Nevíte kdo bude 1.dáma?

Ivana je zřejmě nezvěstná:-)

Nejlepší odpověď
venkovan

myslím, že první dámou měla být Němcová (ale jak se ODS rozhodla, že bude jmenovat Sobotku jako kandidáta, tak ji prakticky odstavili) nebo Roithová. A to ze zcela jednoduchého důvodů -byl te´d čas odstavit ty zoufalé ješitné a nabubřelé myžské, kteří se na post prezidenta cpali.
Za další bych raději voděl tou první dámou manželku Karla Schwarzenberga. myslím si, že by byla důstojnou pokračovatelkou Olgy Havlové – ty další dvě dámy paní Olze nesahaly po kotníky.
Paní Tereza má velké zkušenosti z charitativní oblasti, je lékařka, a má svoji důstojnost. Jazyková bariéra pro mne nebyla problém – do půl roku by češtinu zvládla alespoň na úrovni velvyslanců třeba z USA.
Nicméně teď budou na Hradě dvě. Obě se najednou objevily až při volbách, jedna nezveřejnila své zaměstnání, druhá je teprve ve škole. Bude to zajímavé, ale mám pocit, že na Olgu Havlovou a dceru Masaryka Alici nemají šanci se jim alespoň z poloviny vyrovnat.

Další odpovědi
štamgast

Ivana Zemanová na dálku vzkázala, že bude roli 1. dámy plnit a jejím vozrem je Livie Klausová.

LejdyTerr

Jeho dcera řekla, že se ráda této funkce ujme 😁

Kopta

Bednarčíková, Zemanova manželka

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mi­lo%C5%A1_Zeman

led

Čerstvo zvolený prezident Miloš Zeman predsa jasne prehlásil po volbách, že túto funkciu bude zastávať Prvá slečna Kateřina Zemanová, jeho dcéra.