Avatar uživatele
Vicki

Nevíte kdo bude 1.dáma?

Ivana je zřejmě nezvěstná:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Odpoveď byla označena jako užitečná

myslím, že první dámou měla být Němcová (ale jak se ODS rozhodla, že bude jmenovat Sobotku jako kandidáta, tak ji prakticky odstavili) nebo Roithová. A to ze zcela jednoduchého důvodů -byl te´d čas odstavit ty zoufalé ješitné a nabubřelé myžské, kteří se na post prezidenta cpali.
Za další bych raději voděl tou první dámou manželku Karla Schwarzenberga. myslím si, že by byla důstojnou pokračovatelkou Olgy Havlové – ty další dvě dámy paní Olze nesahaly po kotníky.
Paní Tereza má velké zkušenosti z charitativní oblasti, je lékařka, a má svoji důstojnost. Jazyková bariéra pro mne nebyla problém – do půl roku by češtinu zvládla alespoň na úrovni velvyslanců třeba z USA.
Nicméně teď budou na Hradě dvě. Obě se najednou objevily až při volbách, jedna nezveřejnila své zaměstnání, druhá je teprve ve škole. Bude to zajímavé, ale mám pocit, že na Olgu Havlovou a dceru Masaryka Alici nemají šanci se jim alespoň z poloviny vyrovnat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Vicki Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Ivana Zemanová na dálku vzkázala, že bude roli 1. dámy plnit a jejím vozrem je Livie Klausová.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LejdyTerr

Jeho dcera řekla, že se ráda této funkce ujme 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kopta

Bednarčíková, Zemanova manželka

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mi­lo%C5%A1_Zeman

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Čerstvo zvolený prezident Miloš Zeman predsa jasne prehlásil po volbách, že túto funkciu bude zastávať Prvá slečna Kateřina Zemanová, jeho dcéra.

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek